Sport

Futbollisti i arabisë theu nofullën, mbreti i paguan personalisht trajtimin në GjermaniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:33 - 24/11/22 |
Opi Nion

Futbollisti është dërguar menjëherë në Gjermani, ku po mjekohet edhe për një hemorragji të brendshme.

Sipas mediave arabe, për kurimin e tij do të paguajë personalisht Mbreti i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman.

Gjithashtu, Mbreti ka paguar për transportin e lojtarit në Gjermani dhe operacionin për rikonstruksionin e fytyrës.

Pas