Sport

FSHF jep lajmin, Turqia tërhiqet për biletat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:17 - 10/10/19 |
xhu lia

Skuadra jonë Kombëtare do të luajë nesër në mbrëmje kundër Turqisë, ndeshje e cila është e vlefshme për kualifikuesit e Euro 2020. Por duket se ka patur disa polemika lidhur me biletat.

Fillimisht skuadrës tonë i ishin premtuar 2500 bileta, por në dispozicion ishin vetëm 1500 të tilla.

Por përmes një njoftimi të bërë nga FSHF është bërë e ditur se ka rifilluar shitja e biletave për sfidën kundër Turqisë.

Njoftimi i FSHF-së:

Rifillon shitja e biletave për ndeshjen Turqi-Shqipëri

Të gjithë tifozët kuqezi që dëshirojnë të sigurojnë një biletë për ndeshjen e nesërme, mund të shkruajnë nga ky moment në këtë adresë email-i: [email protected] ose të telefoni në këtë numër telefoni: +355698296604

Përfaqësues të FSHF dhe Federatave të tjera janë bashkuar në një darkë zyrtare para sfidës mes Turqisë dhe Shqipërisë./Opinion.al/

Pas