Bota

Francezët përleshen me policinë, i vënë flakën Parisit për 1 Maj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:13 - 01/05/18 |
b.f

Përleshje mes policisë dhe militantëve anarkistë dhe ekstremit të majtë me fytyrën e mbuluar në manifestimet për 1 majin në Paris.

Pas