Sociale

Fotot/Çifti shfaqet nudo në plazhin e Palasës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 17/10/21 |
Opi Nion

E diela e këtij tetori ndonëse e vranët shënoi rritje të temperaturave në raport me ditët e shkuara. Kjo me sa duket i ka shfrytëzuar admiruesit e plazhit, që ndonëse të rrallë nuk i kanë munguar detit.

Por një imazh i pazakontë është shfaqur këtë mesditë në zonën e Palasës, ku një çift janë fotografuar duke dale nga deti të zhveshur.

Nuk dihet nëse çifti është i huaj, apo ndoshta dhe shqiptarë që kanë përfituar nga plazhi i zbrazët për t’i kaluar paksa kufijtë e intimitetit./Opinion.al

Pas