Aktualitet

FotoLajm/ Përlotet gazetari Blendi Fevziu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:51 - 09/04/18 |
b.f

Rrëfimi i ish-të përndjekurit politik, Sokol Mirakaj, i cili ka provuar mbi supe peshën e rëndë të kampit të Tepelënës; ka përlotur drejtuesin e emisionit ‘Opinion’ në TV Klan, Blendi Fevziun.

Pas pak minutash, ‘Opinion’ do ketë si temë të mbrëmjes, “Fëmijët e Diktaturës’, ku dy personazhe: Sokol Miraka dhe Fatbardha Saraçi do rrëfejnë çnjerëzoren e kampit famëkeq të Tepelenës.

 

Pas