-Jetë dhe Stil

Foto/ Veshjet ideale kur punon në zyrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 09/05/19 |
xhu lia

Personat e punësuar në një zyrë shpesh duhet të përshtaten me kodin e veshjes të vendit ku punojnë.

Ndonëse në këto ambiente veshja duhet të jenë serioze, nuk është e thënë që nuk duhet të duket bukur.

Në fotot e mëposhtme ju sjellim disa nga veshjet për në zyrë, ku do të dukeni mjaft në formë dhe gjithashtu në modë./Opinion.al/

z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8
<
>

Pas