Aktualitet

Foto/ Vasili i tregon Berishës një material në telefon, kreu i PD shpërthen në të qeshuraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:11 - 20/10/22 |
Opi Nion

Në seancën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë kreu i PD Sali Berisha është fotografuar teksa qesh gjatë një bisede të shkëmbyer me deputetin e Partisë së Lirisë, Petrit Vasili.

Vasili duket se është afruar pranë vendit të Berishës në parlament dhe i ka treguar atij një material në telefonin e tij.

Ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen është se sapo Berisha ka parë celularin e Vasilit ka shpërther në të qeshura.

 

 

 

Pas