-Jetë dhe Stil

Foto/ Trendet e këmishave për stinën e vjeshtës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:44 - 11/10/19 |
xhu lia

Këmishat janë kthyer në një veshje të domosdoshme në garderobën e çdo gruaje. Përmes stileve, materialeve të ndryshme padyshim që këmishat janë zgjedhja e duhur për çdo rast.

Përmes fotove të mëposhtme ju tregojmë disa nga modelet që janë në modë këtë vjeshtë dhe të përshtatshme për çdo rast.

Që nga printet e luleve, tek mikro-vijat dhe ato njëngjyrëshe me fjongo të mëdha ose të cilat mund t’i kompletoni me spila duke treguar se variantet për to janë të shumta./Opinion.al/

Pas