InstaBIZ

Foto/Taylor Swift e dehur këndon këngët e saj


               Publikuar në : 10:41 - 12/08/19 |
xhu lia

Këngëtarja Taylor Swift është rikthyer në tregun muzikor duke rezultuar e suksesshme me produksionet e saj.

Gjithashtu ajo ka qenë shpesh në vemëndjen e mediave për shkak të lajmeve të ndryshme rreth saj. Këtë herë Taylor është fotografuar duke festuarme miqtë e saj ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

E dehur duke kërcyer dhe këngët e saj ajo është argëtuar me miqtë në një bar. Kohët e fundit ajo ka marrë edhe 10 nominime për ‘MTV Music Award’, duke renditur kështu një sërë suksesesh./Opinion.al/

 

 

Pas