InstaBIZ

FOTO/ Pasi humbi të atin, Zenelaj tregon që është prekur nga COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 05/01/21 |
Semiljana Azizi

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka treguar ditën e sotme se ishte i prekur nga koronavirus.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, aktori ka bërë të ditur lajmin ku dhe ka shpërndarë një foto nga spitali teksa ka falenderuar mjekët e infermierët për kujdesin e treguar.

Aktori i humorit tregon se tashmë është mire dhe e ka kaluar virusin. Kujtojmë që pak kohë më parë Gentian Zenelaj ka humbur babain e tij nga koronavirusi.

14 ditë luftova me këtë sëmundje të pabesë dhe të poshtër miqtë e mi. Sëmundje që më mori njeriun e shtrenjtë. Nuk gjej fjalë për të shprehur mirënjohjen për Spitalin American 3 @spitaliamerikan @alnet.american.lab.netëork.  Falenderimet e mia me të sinqerta për stafin e mrekullueshëm, i cili u kujdes për shendetin tim fizik të sëmurë dhe shpirtin të copëtuar në ditët më të vështira të jetës sime. Faleminderit Dok @gentian_huti Dok Amarildo Hidri. Inf Aida.Orkidea..Aureli.Anxhelo..Suela.Dionaldi.Aurela .Xhesi .Diana .Kristina. Olsa dhe ekipit të fizioterapisë. Ndjesë nëse kam harruar ndonjë emër. Faleminderit nga thellësia e zemrës. Zoti ju bekoftë.“, ka shkruar Zenelaj./Opinion.al

Pas