InstaBIZ

Foto/ Pas divorcit Liam Hemsworth i rikthehet setit të xhirimeve


               Publikuar në : 15:51 - 07/10/19 |
xhu lia

Aktori i njohur Liam Hemsëorth është lakuar gjatë gjithë kësaj kohe në media për shkak të divorcit të papritur nga këngëtarja dhe aktorja Miley Cyrus.

Për një kohë të gjatë aktori u largua nga jeta e tij profesionale për të qëndruar pak kohë larg vëmendjes  mediatike në Australi së bashku me vëllain e tij.

Megjithatë tashmë ai i është kthyer setit të xhirimeve për serialin e tij më të ri “Dodge and Miles”. Aktori është fotografuar nga paparacët  gjatë një pushimi nga xhirimet në Toronto.

Gjithashtu u fotografua sërish ndërkohë që po aktronte një skenë të këtij seriali. Duket se Hemsworth e ka lënë pas historinë e tij me Cyrus, pas divorcit të cilin ai e kërkoi i pari, kur u publikuan fotot e këngëtares duke u puthur në një jaht me ish të dashurën e saj Kaitlynn Carter rreth 2 muaj më parë./Opinion.al/

Toronto, CANADA – *EXCLUSIVE* – Liam Hemsworth gets hit by a tax cab, gets yelled at by the driver, hears a gunshot, then runs away. Not to fear though, it’s all in a day’s filming for the movie “Dodge and Miles'”
Pictured: Liam Hemsworth
BACKGRID USA 6 OCTOBER 2019
BYLINE MUST READ: Patriot Pics / BACKGRID
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication* null

 

Pas