InstaBIZ

Foto/ Pas 5 muajsh nga dalja e fundit, çiftet mbrëterore shfaqen bashkë  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:32 - 10/11/19 |
xhu lia

Dy çiftet mbretërore Princ Harry, dukesha Meghan Markle, Princ William dhe Dukesha Kate Middleton u panë së bashku në një dalje publike pas 5 muajsh.

Dalja e fundit e tyre të katërt së bashku daton që në muajin qershor, në festimet e ditëlindjes së Mbretëreshës Elizabeth.

Ata ishin të pranishëm në eventin “Royal British Legion Festival of Remembrance”. Ribashkimi i tyre ka shkaktuar jo pak habi pasi vetëm pak kohë më parë në një dokumentar Princ Harry pranoi aludimet e përçarjes dhe problemeve me vëllain e tij Princin William.

Gjithashtu në media e huaja u komentuan gjatë edhe veshjet e dukeshave ku Kate u shfaq tejet elengante, ndërsa Meghan kishte zgjedhur një fustan të zi stil retro, i cili tërhoqi vëmendjen./Opinion.al/

 

Pas