InstaBIZ

Foto/ Meghan Markle dhe Princ Harry darkë romantike bashkë me Archien


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:57 - 19/09/19 |
xhu lia

Paparacët kanë mundur të fotografojnë Dukeshën Meghan Marke dhe Princ Harryn ndërkohë që kanë shijuar një darkë në një lokal mjaft të populluar.

Së bashku me ta ishte dhe djali i tyre Archie, i cili  ka qëndruar gjatë gjithë kohës mjaft i qetë dhe në gjumë.

Gjatë darkës shumë nga personat e pranishëm në lokal nuk kanë vënë re që çifti mbretëror ndodhej  aty.

Të dy ishin veshur mjaft thjesht dhe komodë, ndërkohë që po kalonin disa çaste mjaft të bukura bashkë./Opinion.al/

Pas