-Jetë dhe Stil

Foto/ Me këto pulovra do të ndiheni ngrohtë dhe në ‘trend’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:00 - 22/11/19 |
xhu lia

Me ardhjen e stinës së dimrit patjetër që nuk mund të mungojnë në garderobë pulovrat.

Ato janë gjithnjë një alternativë e mirë për të qenë ngrohtë dhe mjaft komodë në përditshmëri.

Tek modelet për vitin  2019 janë më tepër ato me jakë rrethore, me ‘v’, njëngjyrëshe, me punime ose printe kafshësh.

Më poshtë ju tregojnë disa prej modeleve më tepër në modë të pulovrave për këtë sezon./Opinion.al/

Pas