-Jetë dhe Stil

Foto/ Këtë verë do të dukeni sensuale me këto bikini


               Publikuar në : 16:21 - 08/05/19 |
xhu lia

Pak kohë duket se na ndan nga nisja zyrtarisht e sezonit të plazhit.

Megjithatë nëse ende nuk keni zgjedhur bikinin për këto pushime, mund t’iu sjellim disa sugjerime për ju.

Në fotot e mëposhtme ju tregojmë disa nga fotot e bikinive që duket se do të jenë trend për këtë verë.

Plot ngjyra e dizenjo të larmishme këtë verë do të dukeni vërtet në modë./Opinion.al/

r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 r10 r11 rr12
<
>

Pas