InstaBIZ

Foto/ Kendall Jenner në një lidhje të re?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:08 - 15/10/19 |
xhu lia

Modelja e njohur Kendall Jenner dyshohet se ka nisur një histori të re dashurie. Kohët e fundit ajo është parë shpreh dhe është shoqëruar nga një djalë i gjatë me emrin Fai Khadra.

Kendall dhe Khandra u shfaqën së bashku në dasmën e Justin Bieber dhe Hailey Bieber  dhe më pas sipas TMZ ata janë fotografuar disa herë bashkë në evente të ndryshme dhe duke darkuar.

Megjithatë modelja e njohur ende nuk ka bërë asnjë koment lidhur me vërtetësinë ose jo të lajmit. Më herët Kendall ka qenë e lidhur me basketbollistin Ben Simmons.

Gjatë marrëdhënies së tyre ata janë ndarë dhe bashkuar disa herë derisa më në fund vendosën të ndaheshin përfundimisht pa zbuluar një arsye./Opinion.al/

Pas