InstaBIZ

Foto/ I vogli i Almeda Abazit mbush 1 muaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:11 - 05/06/19 |
xhu lia

Ish-missi dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi ka sjellë në jetë një muaj më parë të voglin e saj Efehan.

Vogëlushi ditën e sotme mbush 1 muaj që ka ardhur në jetë dhe për këtë arsye Almeda ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj disa foto të tij.

Në këto imazhe shohim se si i vogli po pushon tek nëna e tij. Almeda, e cila prej vitesh jeton në Turqi është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman.

Aktualisht ajo është shkëputur nga angazhimet e saj artistike për t’u kujdesur për djalin e saj të vogël./Opinion.al/

f1 f2
<
>

Pas