InstaBIZ

FOTO/ Greg Rama me një vajzë në stadium, dyshja e pashqetësuar nga kamera


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:36 - 15/05/21 |
Opi Nion

Djali i kryeministrit Rama, Greg Rama gjithmonë ka zgjedhur të mbajë një profil të ulët në media.

Edhe në rrjetet sociale Greg publikon më sëshumti pjesë të punës së tij, duke mos shfaqur kështu asnjë detaj nga jeta e tij private.

Ditën e enjte, djali i madh i Edi Ramës ka qenë në stadium për të parë ndeshjen Tirana-Partizani. Por ajo që bëri më shumë përshtypje është fakti që në krah të tij ishte një femër.

Ashtu si shihet edhe nga shkrepjet, Greg dhe vajza e cila nuk është e njohur për publikun qëndrojnë ulur në krah të njëri-tjetrit, të pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve.

Nuk dihet ende identiteti i vajzës së re e cila gjendet në karh të Greg Ramës, megjithatë dyshimet se djali I kryeministrit është në një lidhje romatike dhe nuk e fsheh atë qëndrojnë.

Kujtojmë se pas tërmetit të 26 nëntorit, u zbulua se njëra nga vajzat që humbi jetën ishte partnerja e Greg Ramës./Opinion.al

Pas