Aktualitet

Foto/ E pabesueshme! Borë edhe në Sarandë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:32 - 10/01/17 |
root

I ftohti i acartë ka përfshirë gjithë vendin gjatë këtyre ditëve. Pas reshjeve të dëborës në qytetin bregdetar të Durrësit, është radha e një tjetër qyteti si Saranda të mbulohet nga flokët e dëborës.

Mëngjesin e sotëm qytetarët janë zgjuar nga reshjet e borës e cila nuk ka pasur intensitet të lartë si dhe nuk ka zgjatur mjaftueshëm sa për të shtruar.

Më poshtë ju sjellim disa foto nga të publikuara në rrjete sociale.

sarande6sarande5sarande4saranda

Pas