InstaBIZ

Foto/ Bradley Cooper nuk njihet duket si…”Super-Mario”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:36 - 28/08/19 |
xhu lia

Aktori i njohur hollivudian Bradley Cooper ka ndryshuar tërësisht imazhin e tij.

Ai është fotografuar me mustaqe dhe një model të ri flokësh, ndërkohë që ndodhej në Disneyland me vajzën e tij dy vjeçare, Lea de Seine.

Pas këtij ndryshimi në media ai është komentuar për ngjashmërinë e tij me personazhin e video-lojërave, Mario./Opinion.al/

Pas