InstaBIZ

Filmi “Zgjoi” në garë për Oscar/Dua Lipa: Lajmi më i mirë për të nisur ditën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:11 - 22/12/21 |
Opi Nion

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa mbështet gjithmonë artistët bashkëkombas dhe tregon me krenari punët e tyre.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me filmin kosovar “Zgjoi”, ku ylli botëror i muzikës iu ka treguar të gjithë ndjekësve të saj se ky film është pjesë e listës së nominimeve për çmimin “Oscar 2022”.

Lajmi i bukur është përshëndetur nga Dua Lipa, përmes një postimi në “Instastory”.

Dua është shprehur se ky është lajmi më i mirë për të nisur ditën.

“Lajmi më i mirë për t’u zgjuar”, shkruan Dua në “InstaStory”.

Kujtojmë se vetëm pak javë më parë Dua ishte e pranishme në premierën e “Zgjoi” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka takuar nga afër regjisoren Blerta Basholli, aktoren Yllka Gashi dhe ekipin realizues.

Pas