Life Style

Filloi punë si zhigolo në Shqipëri,32-vjeçari: I zhvishja vajzat nudo dhe kërceja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:36 - 25/11/21 |
Opi Nion

Angel Spaho është një 32-vjeçar i cili ka punuar si striptist në lokale nate në Greqi dhe si zhigolo. Më pas ai u kthye në Shqipëri dhe këtë profesion e ka vazhduar edhe në vendin tonë. I ftuar në emisionin Rudina në Tv Klan, Angel ka treguar se si nisi punë në Shqipëri. Gjithçka filloi nga një lokal nate ku kishte shkuar dhe aty kërcente me vajzat.

Ai tregon se menaxherja e këtij lokali vuri re lëvizjet e tij si striptist dhe që nga ai moment gjithçka ndryshoi.

Angel: Në fillim kam nisur si kamarier në lokal dhe pastaj hipi në skenë një ditë dhe aty më vlerëson menaxherja e lokalit. I hyra kësaj pune pastaj. Që atë ditë dhe deri sa vazhdova që të mësohesha.

Rudina Magjistari: Si striper ti thjesht kërceje apo jo?

Angel: Thjesht kërceja, performoja, lëvizje, prekesha me klientët, në mënyrë që ata të më shikonin, vlerësonin dhe paguanin.

Rudina Magjistari: Përsa kohe ti bëje këtë profesion, e thoje lirshëm që ‘unë jam stripër dhe zhigolo’?

Angel: Po, sepse ishte mosha dhe nuk kisha asnjë lloj problemi. Nuk kisha ndrojtje që të tregoja sepse mosha e tillë është adrenalinë.

Rudina Magjistari: Më pas u shndërrove në një zhigolo apo jo? Ne kur themi zhigolo na kujtohet filmi me Richard Gere. Ashtu ka qenë edhe jeta jote në atë periudhë?

Angel: Një pjesë e jetës time ka qenë edhe ashtu. Sepse filluan duke më njohur dhe më shumë kërkesa, mosha që kisha dhe filluan më shumë kërkesa.

Rudina Magjistari: Ti këtë profesion e ke zhvilluar në Greqi. Më pas edhe në Shqipëri kur je kthyer ke bërë të njëjtën gjë?

Angel: Jo. Ka ndodhur diçka rastësi. Kur shkova në një strip këtu për qejf, futem aty dhe duke kërcyer me vajzat më vjen dhe më thotë një zonjë rreth 40 vjeçe më pyeti mos ke punuar diku sepse lëvizjet ishin shumë profesionale të miat, biles i zhvishja dhe nudo vajzat dhe unë kërceja me ato. Nga aty ajo më pa dhe fillova duke pasur më shumë kërkesa dhe këtu. Është e vërtetë që edhe këtu ka më shumë kërkesa se jashtë.

Pas