Te Fundit

Errësirë në Vatikan! Papës i “fiken” dritat?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:47 - 02/12/15 |
b.f

Surprizë për ata që kanë kaluar në rrugën që të drejton për në sheshin Shën Pjetër ,Vatikan. Fasadat e rrugës së bazilikës janë në errësirë . Një shkëputje energjie? Jo . Ajo po rregullohet dhe po behet zëvendësimi i led-eve. Këto punime po kryhen në sheshin e Shën Pjetrit për Jubileun e Mëshirës, i cili do të nisë në datën 8 të këtij muaji.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas