InstaBIZ

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova bëhen prindër për herë të tretë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:17 - 11/02/20 |
xhu lia

Këngëtari Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Pas binjakëve Lucy dhe Nicholas ata jaë bërë prindër të fëmijës së tretë, gjinia e të cilit nuk është bërë e ditur.

Lajmin për ardhjen në jetë të fëmijës së tretë të çiftit e ka zbuluar vëllai i Enriques, Julio Iglesias Jr. Ai e ka zbuluar lajmin përmes Lajmin ai e ka zbuluar në një prononcim për radion AND.

I pyetur për gjininë e fëmijës që ka ardhur në jetë, Iglesias Jr. nuk e ka zbuluar duke theksuar se “është sekret”. Tenistja ruse dhe këngëtari i pop-it janë së bashku që prej vitit 2001, kur u takuan në xhirimet e videoklipit të tij, “Escape”./Opinion.al/

Pas