Kryesore

Emri/Shpallet fituesi, kush është kreu i ri i PD në degën nr.13 në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 17/04/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar procesi i votimit dhe numërimit të votave për kryetarin e PD në degën nr.13 në Tiranë.

Sipas një njoftimi të bërë nga Komisionit të Rithemelimit, bëhet e ditur se pas përfundimit të procesit të numërimit fitues për degën nr.13 në Tiranë është shpallur Arsen Valisi me 61% të votave.

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi zgjedhor për zgjedhjet e PD dega 13 Tiranë.

Pas numërimit të fletëve të votimit, Kryetar i PD dega 13 Tiranë u shpall Arsen Valisi me 61% të votave”,-thuhet në njoftim./Opinion.al

Pas