Kronikë

Emri/ Plagoset me thikë 34-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:24 - 25/08/21 |
Opi Nion

Një 34-vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme në Tiranë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:40 në Rrugën e Barrikadave.

I plagosur ka mbetur Gerian Mano, 34 vjeç, i cili është transportuar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 25.08.2021, rreth orës 14:40, në Rrugën e Barrikadave, në rrethana ende të paqarta është dëmtuar me mjet prerës (thikë) shtetasi G. M. 34 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe si dhe identifikimin e kapjen e autorit”, njofton policia.

Pas