Kronikë

Emri/ Kush është 30-vjeçari që u qëllua me armë në Korçë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:19 - 02/03/21 |
Opi Nion

Një plagosje me armë zjarri është shënuar pasditen e sotme në lagjen nr.5 në qytetin e Korçës.

Nga informacionet bëhet e ditur se  i plagosur ka mbetur 30 vjeçari Igli Qani, i cili u dërgua menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve./Opinion.al

Pas