Kronikë

Emri/ Kush është 27-vjeçari që u gjet i mbytur në plazhin e Tales


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:00 - 30/07/21 |
Opi Nion

Është identifikuar i riu që u gjet i mbytur ditën e sotme në plazhin e Tales në Lezhë.

Mësohet se viktima është 27-vjeçari Paulin Rrasa banues në Ishull Lezhë.

Pak orë më parë Policia njoftoi se ky person kishte humbur jetën pasi ishte futur në det.

Në vijim të informacionit paraprak ju bëj me dije se u identifikua shtetasi që është mbytur në plazhin e Tales dhe është Paulin Rrasa, 27 vjeç, banues në Ishull Lezhë”,- njofton policia./Opinion.al

Pas