Kronikë

EMRAT/ Identifikohen viktimat e aksidentit në Marinzë të Fierit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:28 - 22/08/21 |
Opi Nion

Janë identifikuar dy vikimat e aksidentit  të ndoshur ditën e sotme në Marinzë të Fierit.

Sipas News24 viktimat janë Shkëlqim Beqaj dhe Elior Llagaj, të cilët ishin punonjës të një kompanie sigurimi. Ata gjetën vdekjen pasi dolën nga rruga, ranë në kanalin vaditës dhe u mbytën.

Sipas njoftimit zyrtar policia konfirmon se trupat e tyre janë nxjerrë bashkë me mjetin ‘’Mitsubishi’’

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Fier/ Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për një automjet i cili kishte rënë në një kanal me ujë në Marinëz, u bë e mundur nxjerja e mjetit tip “Mitsubishi” dhe e dy viktimave, të cilët u identifikuan, shtetasit Sh. B., 54 vjeç dhe E. L., 36 vjeç.

Pas