Kronikë

Elbasan/ I dehur në timon, 40-vjeçarit i gjendet dhe kokainë në makinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 29/11/21 |
Opi Nion

Një 40-vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi konstatuar se drejtonte automjetin në gjendje të dehur duke u përplasur më një shtyllë elektrike.

Ndërkohë mësohet se gjatë kontrollit të mjetit, 40-vjeçarit L.P., i është gjetur dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar kokainë.

Tashmë 40-vjeçari akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, “Shkatërrimi i pronës” dhe  Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Pas