Kronikë

E Fundit/ Merr flakë një lokal në Rrugën e “Kavajës”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:57 - 17/10/18 |
b.f

Një lokal u përfshi nga flakët në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën e “Kavajës” dhe fatmirësisht nuk pati të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sipas policisë dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

“Më datë 17.10.2018, në rrugën e “Kavajës”, në një lokal ka rënë zjarr, ku ka patur vetëm dëme materiale. Ngjarja dyshohet se ka qenë aksidentale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas