Aktualitet

E Fundit/ Bllokohen automjetet në parking, pranë Sheshit ‘Nënë Tereza’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 07/12/17 |
b.f

Më shumë se 60 minuta dhjetra automjete të enjten pasdite janë bllokuar në parkingun nëntokësor pranë Sheshit Nënë Tereza në Tiranë.

Opinion.al sjell video dhe foto ekskluzive që tregojnë dhjetra automjete që presin në radhë për të dalë, por më shumë se një orë ato janë bllokuar për arsye që ende nuk janë bërë me dije.

Mësohet se qytetarët janë shprehur të shqetësuar me menaxhimin e parkingut, ndërsa janë vënë re edhe shenja rebelimi në shumë prej tyre.

 

Pas