Kronikë

Dyshonte se kishte lidhje intime me gruan e tij, shqiptari vret 52-vjeçarin në ItaliBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 23/12/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 47-vjeçar shqiptar ka vrarë një shtetas italian.

Bëhet me dije se 47-vjeçari ka vrarë një 52-vjeçar duke e goditur atë me thikë në qafë dhe në disa pjesë të tjera të trupit.  Ngjarja ka ndodhur në rrugën Borghesiana, në Itali.

Shkak i krimit sipas mediave italiane ka qenë xhelozia pasi 47-vjeçari dyshonte për lidhje intime mes gruas së tij dhe viktimës.

Pas