Kronikë

Durrës/ Përmbyset në anë të rrugës furgoni i Policisë, çfarë ndodhi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 21/05/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Durrës.

Drejtuesi i një furgoni të policisë bashkiake ka humbur kontrollin e mjetit për shkak të lagështirë dhe ka dalë nga rruga.

Fatmirësisht në këtë aksident nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet policore që po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./ Opinion.al

Pas