InstaBIZ

Dua Lipa i ka vjedhur zemrën të gjithë familjes Hadid


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 06/11/19 |
el ida

Lidhja e dashurisë se Dua Lipës dhe Anwar Hadid nisi vetëm pak muaj më parë, megjithatë duket se gjërat po avancojnë me shpejtësi marramendëse. Dua është bërë pjesë e pandarë e familjes Hadid, ajo është parë shpesh në shoqëri të motrave dhe të së ëmës së Anwar .

Sidoqoftë fansat u habitën kur kuptuan se ajo njeh dhe ka marrëdhënie të mira edhe me të atin e të dashurit të saj, biznesmenin Mohamed Hadid.

Ai ka publikuar në Instagram, një foto ku shihet Dua dhe i biri Anwar teksa përqafohen në mes të rrugës, duke treguar mbështetje për lidhjen e dy të rinjve. Mes mijëra komenteve mes tyre bie në sy ai i Dua Lipës, e cila i ka dërguar një emoji zemër.

Ndërkaq edhe Anwar ka takuar të gjithë familjen e Duas, pasi ai erdhi në Kosovë së bashku me ta me rastin e festivalit “Sunny Hil”./Opinion.al

Pas