InstaBIZ

Dua Lipa arrin 30 milionë ndjekës në Instagram: E lumtur që jam gjallë


               Publikuar në : 22:04 - 26/05/19 |
el ida

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa aktualisht numëron plot 30 milion ndjekës në Instagram.

Përmes një postimi në llogarinë e saj, Dua ka falënderuar të gjithë ndjekësit në mënyrë mjaft të ëmbël.

Këngëtarja me famë botërore ka publikuar një foto të sajën të shkrepur gjatë fëmijërisë dhe krah saj ka shkruar:

“30 milion. Faleminderit. E lumtur që jam gjallë, që bëj muzikën që dua, me personat që dua, për njerëzit që dua…ju!”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

30 MILLION!!! THANK YOU. Happy to be alive, making music i love, with the people i love, for the people i love (YOU) 🥰🥰🥰

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

 

 

Pas