Kronikë

“Do vrisja politikanët”, ky është 36-vjeçari të cilit iu sekuestruan arsenal armëshBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:44 - 09/01/23 |
Opi Nion

Personi që shini në foto është Antonio Leka, 36-vjeçari i cili u arrestua nga Policia në Lezhë pasi iu sekuestruan në makinë një arsenal armësh si dhe lëndë narkotike.

Për autoritet, 36-vjeçari ka deklaruar se ishte nisur të vriste politikanët lezhjanë pasi i kishin nxirë jetën.

Ndërkohë policia veç deklaratës së armëve të gjetura, nuk ka dhënë asnjë të dhënë tjetër, pasi çështja vijon të mbetet nën hetim./ Opinion.al

Pas