Kronikë

Digjet gjatë natës një makinë në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:17 - 27/12/22 |
Opi Nion

Një makinë është djegur pak pas mesnate në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji”. Sipas policisë ka rënë zjarr në një makinë tip “Porche”, në pronësi të D.Q.

“Më datë 27.12.2022, rreth orës 01:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Porche”,  në pronësi të shtetasit D. Q”, njoftoi policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Pas