Aktualitet

Dhunoi mësuesin pasi i kishte ngacmuar seksualisht motrën, lirohet 29-vjeçari në TepelenëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 19/01/23 |
Opi Nion

29-vjeçari A.G., i arrestuar për dhunimin e mësuesit të edukimit fizik dy ditë më parë në Tepelenë është lënë sot i lirë.

Prokuroria ka kërkuar lirimin e tij pasi vepra e kryer nuk përmbushte kriteret për arrestim dhe çështja e tij do të ndiqet në gjendje të lirë.

Gjithashtu nuk ka denoncim në adresë të tij dhe dy personave të tjerë që goditën mësuesin e dyshuar për ngacmim seksual të dy të miturave.

29-vjeçari është vëllai i njërës prej vajzave dhe pohoi në polici se e rrahu mësuesin pasi e motra i kishte kërkuar ndihmë.

Pas