Kronikë

Dhërmi/ Ra nga kati i tretë i një hoteli, humb jetën turisti anglezBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:30 - 01/06/22 |
Opi Nion

Një 21-vjeçar anglez ka humbur jetën në spitalin e Vlorës, pasi ra nga kati i tretë i një hoteli në Dhërmi ditën e sotme.

I riu nga Anglia dyshohet se ishte në gjendje të dehur në momentin kur u rrëzua nga kati i tretë.

Njoftimi i policisë 

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë me parë, ku shtetasi anglez Z. C., ka rënë nga kati i tretë i një hoteli, njoftojmë se rrugës për në Spitalin e Vlorës ky shtetas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas