InstaBIZ

Deputetja socialiste shtatzënë, ja si duket në foto


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:58 - 18/09/20 |
Al Do

Zërat se deputetja Blerina Gjylameti është në pritje të një fëmije tashmë janë konfirmuar.

Është fotografi i kuvendit ai që përmes një fotografie të ndarë në rrjetet sociale tregon se deputetja është në një pritje të ëmbël.

Dhe sikurse shihet edhe në foto, tashmë kjo është e dukshme.

Nuk dihet kur pritet të vijë në jetë fëmija, por ndoshta kjo mund të jetë një arsye për të cilën emrin e saj nuk e pamë si drejtuese politike të fushatës në asnjë nga qarqet e vendit.

Kujtojmë se Gjylameti është një nga deputetet më aktive të Partisë Socialiste./Opinion.al

Pas