Kronikë

Delvinë/47-vjeçari tenton të djegë veten, dërgohet me urgjencë në spitalBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:30 - 22/07/22 |
Opi Nion

Një 47-vjeçar ka tentuar të vetëdigjet në Delvinë. Sipas policisë, në kushte të rënduara psikologjike, shtetasi Sh.Sh., 47 vjeç ka tentuar të djegë veten.

Mësohet se 47-vjeçari është dërguar menjëherë në spitalin e Sarandës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sot, rreth orës 17:35, në afërsi të spitalit të Delvinës, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse benzinë, shtetasi Sh.Sh., 47 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spitalin e Sarandës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas