Aktualitet

Debati në Opinion/Dako: Policia i fut në burg,nuk i fut kryetari Bashkisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:41 - 25/10/18 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ ka pasur disa debate mes analistëve dhe kreut të Bashkisë Durrësit Vangjush Dako.

Teksa Dako shprehet se nuk ka pasur djeni që me qytetarët që ka folur të jenë të përfshirë në grupe kriminale analistët i kanë kërkuar llogari pse ka komunikuar me ata.

Por Dako deklaroi se flet me çdo qytetarë të Durrësit dhe nuk ka pasur djeni nga Policia për Avdylajt se janë të përfshirë në grupe kriminale.

“Policia nuk me ka thënë asnjëherë asnjë gjë dhe s’ka të dhëna që janë kriminel. Unë i falënderoj të gjithë për zgjedhjet. Ku e di unë kush merret me drogë”.

Ndiqni debatin e plotë:

Pas