Kryesore

COVID-19 në Kosovë, 46 raste të reja dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 25/09/20 |
Opi Nion

Në 24 orët e fundit në Kosovë ka humbur jetën 1 person nga COVID-19, ndërsa janë konfirmuar 46 raste të reja.

Deri më tani numri i viktimave në total në Kosovë është 617, ndërsa ai në 15379, prej të cilëve 1674 janë aktive

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 101 pacientë, duke e çuar numrin e të shëruarve në total në 13088 ./ Opinion.al

Pas