Rajoni

Covid-19, Greqia regjistron mbi 2 mijë raste të reja dhe 37 viktima


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:02 - 08/09/21 |
Opi Nion

Greqia ka regjistruar në 24 orët e fundit 2,198 raste të reja me koronavirus.

Ndërkohë numri i përgjithshëm i rasteve në të gjithë vendin është 607,356.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit 37 qytetarë kanë humbur betejën me virusin  ndërsa që nga fillimi i epidemisë një total prej 14,014 vdekjesh janë regjistruar.

Pas