-Jetë dhe Stil

Çmendet RyanAir. Shikoni se sa do ti ulë biletat..


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 23/11/15 |
b.f

RyanAir do të hedhë në treg mbi 100 mijë bileta, me një çmim prej vetëm 5 eurosh, ku mund të udhëtosh në 250 vende të botës, të cilat do të jenë të vlefshme deri në 25 nëntor. Kjo është nga uljet më të mëdhatë çmimeve që ka bërë ndonjëherë një kompani ajrore.

Sipas drejtorit të marketingut në këtë kompani Robin Keili, tashmë që dimri dhe festat po afrojnë, çdokush ka të drejtën që të shëtisë dhe të udhëtojë në vendet ku me kohë ka ëndërruar të shkojë.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas