Politikë

Çfarë u diskutua? Kryemadhi takon ambasadorin britanik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:55 - 07/10/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi është takuar me ambasadorin britanik Alastair King-Smith.

Kryemadhi  shkruan se  do të bashkëpunojë ngushtësisht për të çuar para synimet e përbashkëta dhe për të afruar më tepër popujt e dy vendeve.

“Mikëprita me kënaqësi në një takim ditën e sotme, Ambasadorin e ri të Britanisë së Madhe, Z. Alastair King-Smith.  Mirëpres të bashkëpunojmë ngushtësisht për të çuar përpara synimet e përbashkëta, si dhe për të afruar më tepër popujt e dy vendeve tona”, shkruan Kryemadhi./ Opinion.al

Pas