InstaBIZ

Çfarë po ndodh me shtatëzaninë e Meghan Markle? Çifti përdori aplikacionin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:48 - 15/09/18 |
b.f

Tashmë prej kohësh përflitet se Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër.

Gjatë gjithë kohës shohim fotot e çiftit apo të Meghan vetëm për të dalluar ndonjë ndryshim në barkun e saj.

Por, ndërkohë që kjo nuk na ka dhënë shumë rezultat. Burime pranë pallatit mbretëror, siç ka zubuluar HolliwoodLife, kanë treguar se në fakt Meghan nuk është ende shtatzënë.

Ajo dhe Harry e dëshirojnë shumë një fëmijë. Çifti po bën të pamundurën për të të sjellë një anëtar të ri në familjen mbretërore.

Madje dukesha duket se po përdor një aplikacion për ditët më të mira në të cilat mund të mbetet shtatzënë dhe gjatë atyre ditëve, edhe Harry rri më shumë me të.

Pra, siç mund ta kuptoni, asnjë moment dashurie nuk shkon kot. “Kjo do të thotë që në mëngjes, pasdite apo natën, ata kalojnë shumë kohë bashkë dhe qëllimi është të sjellin në jetë një fëmijë sa më shpejt… dhe Harry nuk është duke u ankuar fare”, – kanë shtuar më tej burimet.

Pas