InstaBIZ

Cardi B publikon foton e këmbëve të fryra, anulon koncertet


               Publikuar në : 16:48 - 09/06/19 |
xhu lia

Pak kohë më parë u publikua në mediat e huaja lajmi se reperja amerikane Cardi B kishte anuluar shumë data koncertesh për shkak të operacioneve plastike që kishte bërë. Më pas shumë ndjekës të saj në rrjete sociale u shprehën se në fakt ajo i ka anuluar datat, pasi nuk janë shitur mjaftueshëm bileta.

Këto fjalë kanë mjaftuar që Cardi B të reagojë përmes një postimi në rrjete sociale një foto ku tregon këmbët e saj të ënjtura dhe krahas tyre shkruan:

 “Shikoni si fryhen këmbët e mia sa herë kam fluturime, e stomaku më fryhet edhe më shumë. Ja përse doktori më ka thënë t’i ndaloj shfaqjet e mia e jo për shkak se nuk ka shitje biletash”- ka shkruar Cardi B.

Ky problem i këmbëve është efekt anësor i disa ndërhyrjeve kirurgjikale që ajo ka bërë dhe për këtë arsye mjekët i kanë kërkuar të pushojë duke ndërprerë koncertet./Opinion.al/

Pas