Kronikë

Burri vret gruan me thikë


               Publikuar në : 16:51 - 19/07/19 |
Geljano Fataj

Krimi në familje ka tronditur qytetin e Durrësit. Burri ka vrarë gruan me thikë në zemër në lagjen nr.15, të qytetit bregdetar.

Sipas policisë lokale 36-vjeçarja Hasbije Kuka është dërguar në spital nga dy vëllezërit dhe djali i mitur. Fatkeqësisht nuk ma mundur të mbijetojë.

Autori i dyshuar i vrasjes është Ardian Kuka, i cili është larguar nga banesa me makinë, menjëherë pas ngjarjes së rëndë.

Policia po punon për kapjen e tij dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje./ Opinion.al

 

 

Pas